Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 сәуірдегі N 333 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 970 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жастар ісі жөніндегі кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 1165  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 31, 396-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жастар ісі жөніндегі кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Түймебаев             - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы    министрі, төраға
Қоңырбаев             - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Уәлихан Сиянбекұлы      министрлігі Консулдық қызмет
департаментінің директоры
Хамзина               - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Нұргүл Қалиқызы         министрлігі Білім, ғылым және кадрлық
ресурстар департаментінің директоры
Бақытбеков            - Қазақстан студенттері альянсының көшбасшысы
Нағи Қалтайұлы
Рахманберді           - Студенттік құрылыс және жастардың еңбек
Талғат Абайұлы          жасақтары республикалық штабының төрағасы
мына:
"Алтынбаев            - Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
Мұхтар Қапашұлы
Қуанғанов             - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Фархат Шаймұратұлы      Кеңсесі Әлеуметтік-мәдени даму бөлімінің
меңгерушісі
Баймұқанов            - "Қайсар" республикалық қоғамдық-саяси
Нұрбол Болатұлы         жастар қозғалысының төрағасы
Дәулетжанов           - Батыс Қазақстан облысы облыстық
Мұхтар Серікұлы         мәслихатының депутаты, "Батыс Қазақстан
облысы жастар қауымдастығы" қоғамдық
бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)
Қалауи                - "Атырау облысы жастар қоғамдық бірлестіктері
Мейірім Жоламанұлы      қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің
төрағасы, "Отан" республикалық саяси
партиясының»"Жас Отан" Атырау облыстық
бөлімшесінің төрағасы, Атырау қаласы
әкімінің жастар ісі жөніндегі штаттан тыс
кеңесшісі, "Жасыл ел" облыстық штабының
жетекшісі
Қалымов               - "Отан" республикалық саяси партиясының
Ерік Бекболатұлы        "Жас Отан" Ақмола облыстық бөлімшесінің
төрағасы, Ақмола облысы әкімінің жанындағы
жастар ісі жөніндегі үйлестіру кеңесінің
мүшесі
Кәрімбаев             - Студенттік құрылыс және жастардың еңбек
Нұрсұлтан Тұрлыбекұлы   жасақтары республикалық штабының төрағасы
Хаматдинова           - "Жастар таңдауы" қоғамдық бірлестігінің
Алина Наильевна         тең төрағасы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Алтынбаев            - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Мұхтар Қапашұлы         министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан
Республикасы Қорғаныс министрлігі Штабтар
бастықтары комитетінің төрағасы
Қуанғанов             - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Фархат Шаймұратұлы      вице-министрі, төрағаның орынбасары
Баймұқанов            - Алматы қаласы Жастар саясатын дамыту
Нұрбол Болатұлы         мемлекеттік қорының директоры
Дәулетжанов           - Батыс Қазақстан облысы облыстық
Мұхтар Серікұлы         мәслихатының депутаты (келісім бойынша)
Қалауи                - "Нұр Отан" халықтық демократиялық партиясы
Мейірім Жоламанұлы      "Жас Отан" Атырау облыстық жастар қанатының
төрағасы
Қалымов               - "Нұр Отан" халықтық демократиялық партиясы
Ерік Бекболатұлы        "Жас Отан" Ақмола облыстық жастар қанатының
төрағасы
Кәрімбаев             - "Қазақстан жастары конгресі" қауымдастығы
Нұрсұлтан Тұрлыбекұлы   нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігінің
атқарушы директоры
Хаматдинова           - "Жастар таңдауы" қоғамдық бірлестігінің тең
Алина Наильевна         төрағасы, "Нұр Отан" халықтық демократиялық
партиясы Саяси кеңес бюросының мүшесі, "Нұр
Отан" халықтық демократиялық партиясының
"Жас Отан" жастар қанаты республикалық
кеңесі төрағасының бірінші орынбасары";
көрсетілген құрамнан Әйтімова Бірғаным Сарықызы, Әбдімомынов Азамат Құрманбекұлы, Әукенов Ерлан Мұратұлы, Досаев Ерболат Асқарбекұлы, Жүніспаев Алмас Серікқажыұлы, Жумин Данат Есболұлы, Жүсіпов Жанат Ермекұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 1165
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2007 года № 333. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2014 года № 970
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 1165 "О создании Совета по делам молодежи" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 31, ст. 396) следующие изменения:
в состав Совета по делам молодежи при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Туймебаева                - Министра образования и науки
Жансеита Кансеитулы         Республики Казахстан, председателем
Конурбаева                - директора Департамента консульской
Валихана Сиянбековича       службы Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Хамзину                   - директора Департамента образования,
Нургуль Калиевну            науки и кадровых ресурсов Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Бакытбекова               - лидера Альянса студентов Казахстана
Наги Калтаевича
Рахманберди               - председателя Республиканского штаба
Талгата Абаевича            студенческих строительных и
молодежных трудовых отрядов
строки:
"Алтынбаев                - Министр обороны Республики Казахстан
Мухтар Капашевич
Куанганов                 - заведующий Отделом социально-
Фархат Шаймуратович         культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Баймуханов                - председатель республиканского
Нурбол Болатович            молодежного общественно-политического
движения "Кайсар"
Давлетжанов               - депутат областного маслихата Западно-
Мухтар Серикович            Казахстанской области, председатель
общественного объединения "Ассоциация
молодежи Западно-Казахстанской
области" (по согласованию)
Калауи                    - председатель объединения юридических
Мейрим Жоламанович          лиц "Ассоциация молодежных
общественных объединений Атырауской
области", председатель Атырауского
областного отделения "Жас Отан"
республиканской политической партии
"Отан", внештатный советник акима
города Атырау по делам молодежи,
руководитель областного штаба "Жасыл ел"
Калымов                   - председатель Акмолинского областного
Эрик Бекбулатович           отделения "Жас Отан" республиканской
политической партии "Отан", член
координационного совета по делам
молодежи при акиме Акмолинской
области
Каримбаев                 - председатель Республиканского штаба
Нурсултан Турлыбекович      студенческих строительных и
молодежных трудовых отрядов
Хаматдинова               - сопредседатель общественного
Алина Наильевна             объединения "Выбор молодых"
изложить в следующей редакции:
"Алтынбаев                - первый заместитель Министра обороны
Мухтар Капашевич            Республики Казахстан - председатель
Комитета начальников штабов
Министерства обороны Республики
Казахстан
Куанганов                 - вице-министр образования и науки
Фархат Шаймуратович         Республики Казахстан, заместитель
председателя
Баймуханов                - директор Государственного фонда
Нурбол Болатович            развития молодежной политики города
Алматы
Давлетжанов               - депутат областного маслихата Западно-
Мухтар Серикович            Казахстанской области (по согласованию)
Калауи                    - председатель Атырауского областного
Мейрим Жоламанович          молодежного крыла "Жас Отан" народной
демократической партии "Hуp Отан"
Калымов                   - председатель Акмолинского областного
Эрик Бекбулатович           молодежного крыла "Жас Отан" народной
демократической партии "Hуp Отан"
Каримбаев                 - исполнительный директор объединения
Нурсултан Турлыбекович      юридических лиц в форме ассоциации
"Конгресс молодежи Казахстана"
Хаматдинова               - сопредседатель общественного
Алина Наильевна             объединения "Выбор молодых", член
Бюро политического совета народной
демократической партии "Hуp Отан",
первый заместитель председателя
Республиканского совета молодежного
крыла "Жас Отан" народной
демократической партии "Hуp Отан";
вывести из указанного состава: Айтимову Бырганым Сариевну, Абдымомунова Азамата Курманбековича, Аукенова Ерлана Муратовича, Досаева Ерболата Аскарбековича, Жунуспаева Алмаса Сериккажиевича, Жумина Даната Есболовича, Жусупова Жаната Ермековича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан