Әскери міндеттілерді оқу-жаттығу әскери жиындарына шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 353 Қаулысы
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының  25-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.   2007 жылы оқу-жаттығу әскери жиындарын өткеру үшін денсаулық жағдайы бойынша жарамды әскери міндетті офицерлер, сержанттар мен солдаттар заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшаға сәйкес санда шақырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 30 сәуірдегі
N 353 қаулысына
қосымша
2007 жылы оқу-жаттығу әскери жиындарына тартылатын әскери міндеттілердің саны
Р/с
N
Әскери бөлімнің
атауы
Әскери міндет-
тілердің саны
Өткеру кезеңі
1
32355 ә/б
(Семей қ.)
20
мамыр-маусым
2
40398 ә/б
(Үшарал қ.)
80
мамыр-маусым
3
30217 ә/б
(Семей қ.)

О призыве военнообязанных на учебные воинские сборы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года N 353
В соответствии со  статьей 25 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Призвать в установленном законодательством порядке в 2007 году военнообязанных офицеров, сержантов и солдат, годных по состоянию здоровья, для прохождения учебных воинских сборов, в количестве согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
30 апреля 2007 года N 353
Количество военнообязанных,
привлекаемых на учебные воинские сборы в 2007 году
N
п/п
Наименование воинской
части
Количество
военнообязанных
Период
проведения
1
в/ч 32355
(г. Семипалатинск)
20
май-июнь
2
в/ч 40398 (г. Ушарал)
80
май-июнь
3
в/ч 30217
(г. Семипалатинск)