Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 1328 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 мамырдағы N 357 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 759 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.11.2017 № 759 қаулысымен.
Пайдалануға берілетін тұрғын үй құрылысының сапасын арттыру жөнінде шаралар қабылдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асырудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 1328 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 35, 462-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында салынған объектілерді пайдалануға қабылдау жөніндегі қабылдау және жұмыс комиссияларының өкілеттіктерін, міндеттерін, сондай-ақ міндетті құрамын белгілеу ережесінде:
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Осы ережеде мынадай ұғым пайдаланылады:
"Толық дайындық" - ішкі әрлеу (қаптау, бояу, тұсқағаз жапсыру) жұмыстары аяқталып, таза едендер төселіп, санитарлық-техникалық жабдықтар мен приборлар, тұрмыстық мақсаттағы электр техникалық приборлар, асүй газ немесе электр плиталары және пәтерішілік есік блоктары орнатылып салынған ғимараттар.";
10-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацындағы "тұрғын және" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулының 1-тармағының әрекеті осы қаулы қолданысқа енгізілген сәтте үлескерлермен жасасқан шарты бар салынған тұрғын үй объектілерін пайдалануға қабылдауға байланысты қатынастарға қолданылмайды.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 1328
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2007 года N 357. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2017 года № 759.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2017 № 759.
В целях принятия мер по повышению качества строительства вводимого жилья Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 1328 "Некоторые вопросы реализации Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 35, ст. 462) следующие дополнение и изменение:
в Правилах установления полномочий, обязанностей, а также обязательного состава приемочной и рабочей комиссий по приемке построенных объектов в эксплуатацию в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. В настоящих правилах используется следующее понятие:
"Полная готовность" - построенные здания, в котором завершены внутренние отделочные (облицовочные, малярные, обойные) работы, обустроены чистые полы, установлены санитарно-технические оборудования и приборы, электротехнические приборы бытового назначения, газовые или электрические кухонные плиты и внутриквартирные дверные блоки.";
в абзаце втором подпункта 1) пункта 10 слова "жилые и" исключить.
2. Действие пункта 1 настоящего постановления не распространяется на отношения, связанные с приемкой построенных объектов жилья в эксплуатацию, по которым на момент введения в действие данного постановления имеются заключенные договора с дольщиками.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан