"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 414 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы
N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңының 4-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН.
1.»"Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 1, 1-құжат; 2003 ж., N 44, 469-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасындағы кәсіптік және өзге де мерекелердің тізбесі мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Полиция күні - 23 маусым".
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года N 414
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан
от 20 января 1998 года N 3827
В соответствии со  статьей 4  Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827 "О профессиональных и иных праздниках в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 1; 2003 г., N 44, ст. 469) следующее дополнение:
перечень профессиональных и иных праздников в Республике Казахстан, утвержденный названным Указом, дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"День полиции - 23 июня".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан