"Маңғыстау облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгеріс туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 мамырдағы N 426 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының  10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Маңғыстау облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгеріс туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Маңғыстау облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгеріс туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1.   Маңғыстау облысының құрамында әкімшілік орталығы Маңғыстау
ауылында болатын Мұнайлы ауданы - әкімшілік-аумақтық бірлігі құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтың 1-тармағын іске асыру жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении в административно-территориальном устройстве Мангистауской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2007 года N 426
В соответствии со  статьей 10  Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении в административно-территориальном устройстве Мангистауской области".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Об изменении в административно-территориальном устройстве
Мангистауской области
В соответствии со  статьей 9  Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Образовать административно-территориальную единицу - Мунайлинский район в составе Мангистауской области с административным центром в селе Мангистау.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по реализации пункта 1 настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 июля 2007 года.
Президент
Республики Казахстан