Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 мамырдағы N 435 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.«"Сырдария" бассейндік су шаруашылығы бірлестігі сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар Қазақстан Республикасы мен Өзбекстан Республикасы мемлекетаралық су шаруашылығы объектілерін бірлесіп ұстау жөніндегі жұмыстарды беруші мен қызметтерді көрсетуші болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) жасалатын шартты 2007 жылға арналған республикалық
бюджетте 034»"Су берумен байланысы жоқ республикалық су шаруашылығы
объектілерін пайдалану" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегінде қаржыландыруды;
3) осы қаулыға сәйкес қызметтерді мемлекеттік сатып алу үшін
пайдаланылатын қаражаттың оңтайлы және тиімді жұмсалу қағидатын
сақтауды;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2007 года N 435
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить бассейновое водохозяйственное объединение "Сырдарья" поставщиком работ и услуг по совместному содержанию межгосударственных водохозяйственных объектов Республики Казахстан и Республики Узбекистан, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договора о государственных закупках с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
2) финансирование заключаемого договора в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2007 год по программе 034 "Эксплуатация республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды";
3) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок услуг;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан