Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қыркүйектегі N 918 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 маусымдағы N 482 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 1021 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2015 № 1021  (01.07.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауыл шаруашылығы мақсатында жер учаскелеріне әкімшілік-аумақтық бірліктер бойынша жеңілдетілген бағаның мөлшеріне бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қыркүйектегі N 918 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 37, 373-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "75" деген сандар "50" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 918
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2007 года N 482. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 1021
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.12.2015 № 1021 (вводится в действие с 01.07.2016).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 918 "Об утверждении размера льготной цены на земельные участки сельскохозяйственного назначения по административно-территориальным единицам" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 37, ст. 373) следующее изменение:
в пункте 1 цифры "75" заменить цифрами "50".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан