"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 маусымдағы N 501 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі
N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Бүркітбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Серік Мінуарұлы               көмекшісі
Тәжин                       - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Марат Мұханбетқазыұлы         істер министрі
Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы              және сауда министрі
Питер Тильс                 - "Дойче Банк Франкфурт" басқарушы
директоры, Орталық және Шығыс Еуропа
бойынша бас атқарушы директоры
Фаузи Кириакос-Саад         - "Кредит Свис Групп", Ресей, ТМД
елдері және Орталық Азия бойынша бас
атқарушы директоры
мына:
"Мәсімов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы             Министрінің орынбасары"
"Мусин                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Аслан Есболайұлы              және бюджеттік жоспарлау министрі"
"Школьник                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич            және сауда министрі"
"Алберс Марк                - "Эксон Мобил Продакшн" компаниясының
президенті"
"Джордж Киркланд            - "ШевронТексако" корпорациясының барлау
және өндіру жөніндегі атқарушы
вице-президенті"
"Машкевич                   - Еуразия өнеркәсіптік қауымдастығының
Александр Антонович           президенті"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсімов                    - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы             Министрі"
"Мусин                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы              Министрінің орынбасары - Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрі"
"Школьник                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Владимир Сергеевич            Әкімшілігі Басшысының орынбасары"
"Алберс Марк                - "Эксон Мобил Девелопмент"
компаниясының президенті"
"Джордж Киркланд            - "Шеврон" корпорациясының барлау және
өндіру жөніндегі атқарушы
вице-президенті"
"Машкевич                   - "Eurasian Natural Resources
Александр Антонович           Corporation PLS" компаниясы
Директорлар кеңесінің төрағасы"
көрсетілген Кеңесінің құрамынан: Даниал Кенжетайұлы Ахметов, Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев, Ербол Тұрмаханұлы Орынбаев, Тесен фон Хайдебрек, Освальд Грюбель шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2007 года N 501
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение
Президента Республики Казахстан
от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года
N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Буркитбаева Серика Минаваровича  - Помощника Президента Республики Казахстан
Тажина Марата Муханбетказиевича  - Министра иностранных дел Республики Казахстан
Оразбакова Галыма Избасаровича   - Министра индустрии и торговли
Республики Казахстан
Питера Тильса                    - управляющего директора, главного исполнительного
директора по Центральной и Восточной Европе,
"Дойче Банк Франкфурт"
Фаузи Кириакос-Саада             - главного исполнительного директора по России,
страны CHГ и Центральной Азии,
"Кредит Свис Групп";
строки:
"Масимов Карим Кажимканович      - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан"
"Мусин Аслан Еспулаевич          - Министр экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан"
"Школьник Владимир Сергеевич     - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан"
"Алберс Марк                     - президент компании "Эксон Мобил Продакшн"
"Джордж Киркланд                 - исполнительный вице-президент по разведке и
добыче корпорации "Шеврон Тексако"
"Машкевич Александр Антонович    - президент Евразийской промышленной ассоциации"
изложить в следующей редакции:
"Масимов Карим Кажимканович      - Премьер-Министр Республики Казахетан"
"Мусин Аслан Еспулаевич          - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр экономики и
бюджетного планирования"
"Школьник Владимир Сергеевич     - Заместитель Руководителя Администрации
Президента Республики Казахстан"
"Алберс Марк                     - Президент компании "ЭксонМобил Девелопмент"
"Джордж Киркланд                 - исполнительный вице-президент по разведке и
добыче корпорации "Шеврон"
"Машкевич Александр Антонович    - председатель Совета директоров компании
"Еurasian Natural Resources Corporation PLS"
вывести из указанного состава Совета: Ахметова Даниала Кенжетаевича, Токаева Касым-Жомарта Кемелевича, Орынбаева Ербола Турмахановича, Тесена фон Хайдебрека, Освальда Грюбеля.
Президент
Республики Казахстан