Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 510 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Shе11 Glоbаl Sоlutіоns" компаниясы (Голландия)»Ақтау пластикалық массалар зауытының ("Sat; Ореrаtіоn Аktаu" АҚ) базасында жол битумын шығару" жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу жөніндегі қызметтерді көрсетуші болып белгіленсін.
2. "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" акционерлік қоғамына заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамымен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиімді жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 3, 4-тармақтарының орындалуын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2007 года N 510
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить компанию "Shell Global Solutions" (Голландия) поставщиком услуг по разработке технико-экономического обоснования проекта "Производство дорожных битумов на базе Актауского завода пластических масс (АО "Sat Operation Aktau")".
2. Рекомендовать акционерному обществу "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение акционерным обществом "Национальная компания "КазМунайГаз" договора о государственных закупках услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением, а также выполнение пунктов 3, 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках";
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан