Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1185 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 511 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 624 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.«"Әлеуметтік мәні бар облысаралық қатынастарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1185  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 45, 562-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы 58-тармақпен толықтырылсын:
"58. Қостанай - Есіл - Арқалық".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1185
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2007 года № 511. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 624
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1185 "Об определении социально значимых межобластных сообщений" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 45, ст. 562) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктом 58 следующего содержания:
"58. Костанай - Есиль - Аркалык.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан