"Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер Имаматы арасында Орталық Азия Универститетін құру жөніндегі шартқа хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасының Президенті жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 шілдедегі N 564 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер Имаматы арасында Орталық Азия Университетін құру жөніндегі шартқа хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан
Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан
Республикасы мен Исмаилиттер Имаматы арасында Орталық Азия
Университетін құру жөніндегі шартқа хаттамаға қол қою туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер Имаматы арасында Орталық Азия Университетін құру жөніндегі шартқа хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Жансейіт Қансейітұлы Түймебаевқа Қазақстан Республикасының атынан Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер Имаматы арасында Орталық Азия Университетін құру жөніндегі шартқа хаттамаға қол қою өкілеттігі берілсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2007 жылғы " " маусымдағы
N ___ Жарлығымен
мақұлданған
Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан
Республикасы мен Исмаилиттер Имаматы арасында Орталық Азия
Университетін құру жөніндегі шартқа
ХАТТАМАНЫҢ ЖОБАСЫ
Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер Имаматы (бұдан әрі "Тараптар" деп аталатын), Тәжікстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Қазақстан Республикасы мен Исмаилиттер Имаматы арасында Орталық Азия Университетін құру жөніндегі шартта (бұдан
әрі - Шарт) қолданылатын терминдерді біркелкі қолдану мақсатында, төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Шартта және Орталық Азия Университетінің Жарғысында (Шартқа А қосымшасы) пайдаланылатын»"салық" деген термин қазақстандық Тарап үшін Қазақстан Республикасының салық және кеден заңнамаларымен белгіленген бюджетке төленетін салықтар мен басқа да міндетті төлемдерді білдіреді.
2-бап
Осы Хаттама Шарттың ажырамас бөлігі болып табылады.
3-бап
Осы Хаттамаға Қазақстан Республикасы Қазақстан, Астана қаласында және Исмаилиттер Имаматы Француз Республикасы, Париж қаласында, қол қойылған данасын басқа Тарапқа кейіннен қол қоюға  жіберу арқылы бір жақты тәртіппен қол қойылуы мүмкін. Осы Хаттамаға
қол қойылған күн болып, оған соңғы қол қойған Тараптың қол қою күні есептеледі.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О подписании Протокола к Договору между Республикой Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом Исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2007 года N 564
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О подписании Протокола к Договору между Республикой Таджикистан" Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом Исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О подписании Протокола
к Договору между Республикой Таджикистан, Кыргызской
Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом   Исмаилитов
по созданию Университета Центральной Азии
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола к Договору между Республикой Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом Исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии.
2. Уполномочить Министра образования и науки Республики Казахстан Туймебаева Жансеита Кансеитовича подписать от имени Республики Казахстан Протокол к Договору между Республикой Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом Исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
ОДОБРЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от "_" июня 2007 года
N____
ПРОЕКТ ПРОТОКОЛА
к Договору между Республикой Таджикистан,
Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и
Имаматом Исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии
Республика Казахстан и Имамат Исмаилитов (далее именуемые "Сторонами"), в целях единообразного применения терминов, употребляемых в Договоре между Республикой Таджикистан, Кыргызской Республикой, Республикой Казахстан и Имаматом Исмаилитов по созданию Университета Центральной Азии (далее - Договор), согласились о нижеследующем:
Статья 1
Термин "налоги", используемые в Договоре и Уставе Университета Центральной Азии (приложение А к Договору), для казахстанской Стороны означает налоги и другие обязательные платежи в бюджет, установленные налоговым и таможенным законодательством Республики Казахстан.
Статья 2
Настоящий Протокол является неотъемлемой частью Договора.
Статья 3
Настоящий Протокол может быть подписан в одностороннем порядке Республикой Казахстан в городе Астане, Казахстан, и Имаматом Исмаилитом в городе Париж, Французская Республика с последующим направлением подписанного экземпляра на подпись другой Стороне. Днем подписания настоящего Протокола считается день подписания Стороной, подписавшей его последней.

4-бап
Осы Хаттама Исмаилиттер Имаматы Қазақстан Республикасының оны ратификациялау туралы қазақстандық Тараптың жазбаша хабарламасын алған күнінен бастап күшіне енеді.
5-бап
Осы хаттама екі данада, әрқайсысы қазақ, ағылшын және орыс тілдерінде жасалды, әрі барлық мәтіндер бірдей күшке ие. Осы Хаттаманың ережелерін түсіндіру барысында алшақтық туындаған жағдайда Тараптар ағылшын тіліндегі мәтінге жүгінеді.
Қазақстан Республикасынан        Исмаилиттер Имаматынан
Қала:     Күні:                     Қала:     Күні:
РҚАО-ныңескертуі: Бұдан әрі Хаттаманың ағылшын тіліндегі мәтіні беріліп отыр.

Статья 4
Настоящий Протокол вступает в силу со дня получения Имаматом Исмаилитов письменного уведомления казахстанской Стороны о его ратификации Республикой Казахстан.
Статья 5
Настоящий Протокол составлен в двух экземплярах, каждый на казахском, английском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
В случае возникновения расхождений в толковании положений настоящего Протокола, Стороны обращаются к тексту на английском языке.
от Республики Казахстан                 от Имамата Исмаилитов
Город          Дата:                  Город         Дата:
Примечание РЦПИ: Далее прилагается текст Протокола на английском языке.