Сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы Lloyds Register Group (LR) сыныптау қоғамын тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 шілдедегі N 569 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 758 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.11.2017 № 758 қаулысымен.
"Сауда мақсатында теңізде жүзу туралы" Қазақстан
Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы Заңының 4-бабының
2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Халықаралық жүзуге шығатын кемелерді техникалық куәландыру
мен сыныптауды жүзеге асыратын Lloyds Register Group (LR) сыныптау
қоғамы танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
осы қаулыны орындау жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
белгіленген тәртіппен Халықаралық теңіз ұйымының (ІМО) Бас
хатшысын осы қаулының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы
Lloyds Register Group (LR) сыныптау қоғамын танығандығы туралы
хабардар етсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он
күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании классификационного общества Lloyd's Register Group (LR) в области торгового мореплавания
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2007 года N 569. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2017 года № 758
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2017 № 758
В соответствии с пунктом 2 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 17 января 2002 года "О торговом мореплавании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать классификационное общество Lloyd's Register Group (LR), осуществляющее техническое освидетельствование и классификацию судов, совершающих международное плавание.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению данного постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Генерального секретаря Международной морской организации (IMO) о признании Республикой Казахстан классификационного общества Lloyd's Register Group (LR) в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан