Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 шілдедегі N 571 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертуі. Бұл Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) "Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінде (Салық кодексі) белгіленген тәртіппен есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 133-2, 133-3, 183-1, 195-1, 195-2-жолдармен толықтырылсын:
"133-2   Кемелерге арналған бұрамалар, олардың   8485 10 100 0-ден
қоладан жасалған қалақтары*
133-3    Кемелерге арналған басқа да бұрамалар   8485 10 900 0-ден
және олардың қалақтары*
183-1    Фитингті платформалар, контрейлерлік    8606 99 000 0-ден
платформалар*
195-1    Терминалдар мен порттарда контейнерлерді
жылдамдықпен ауыстыруға арналған
тіркеме-платформалары бар арнайы        8709 11 900 0-ден
тартқыш тракторлар, электрлі*
195-2    Терминалдар мен порттарда контейнерлерді
жылдамдықпен ауыстыруға арналған
тіркеме-платформалары бар арнайы
тартқыш тракторлар, өзге де*           8709 19 900 0-ден";
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен;
3) Ескерту. 3) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1313 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен. .
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2007 года N 571. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269 "Об утверждении Перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), и правил его формирования":
Перечень импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 133-2, 133-3, 183-1, 195-1, 195-2, следующего содержания:
"133-2 Винты для судов, их лопасти из бронзы*    из 8485 10 100 0
133-3 Прочие винты для судов и их лопасти*       из 8485 10 900 0
183-1 Фитинговые платформы, контрейлерные
платформы*                                 из 8606 99 000 0
195-1 Специальные тракторы-тягачи с
прицепами-платформами для скоростного
перемещения контейнеров на терминалах
и в портах, электрические*                 из 8709 11 900 0
195-2 Специальные тракторы-тягачи с
прицепами-платформами для скоростного
перемещения контейнеров на терминалах
и в портах, прочие*                        из 8709 19 900 0";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1313 (вводится в действие с 01.01.2009).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1313 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан