Маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 шілдедегі N 575 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің және Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар Астана қаласы, Алматы ауданы, Есіл өзенінің сол жақ жағалауы, N 35 көше, N 6 үй, 10-бөлік мекен-жайында орналасқан ғимаратқа қызмет көрсету жөніндегі қызметтерді көрсетуші болып белгіленсін.
2. "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен ғимаратқа қызмет көрсету жөніндегі 2007 жылға арналған қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) қызметтерді мемлекеттік сатып алу үшін осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиімді жұмсау қағидатын сақтауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2007 года N 575
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" поставщиком услуг по обслуживанию здания, находящегося по адресу: город Астана, Алматинский район, левый берег реки Ишим, улица N 35, дом N 6, пятно 10, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Акционерному обществу "Фонд устойчивого развития "Қазына" (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение договора о государственных закупках услуг на 2007 год по обслуживанию здания с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок услуг;
3) принятие иных необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан