Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 7 шілдедегі N 585 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне заң қызметтерін сатып алуға Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 220000 (екі жүз жиырма мың) евроға балама сомада қаражат бөлінсін.
2. "Haslinger/Nagele & Parner Rechtsanwalte GMBH" заң компаниясы Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру жөніндегі сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар заң қызметтерін көрсетуші болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының 1-тармағында көзделген қаражат шегінде осы қаулының 2-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен заң қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
заң қызметтерін мемлекеттік сатып алу үшін осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны мақсатты және тиімді жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  21-бабы 3, 4-тармақтарын орындауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2007 года N 585
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на неотложные затраты средства в сумме, эквивалентной 220000 (двести двадцать тысяч) евро, на приобретение юридических услуг.
2. Определить юридическую компанию "Haslinger/Nagele & Partner Rechtsanwalte GMBH" поставщиком юридических услуг по представлению интересов Республики Казахстан, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 2 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных в пункте 1 настоящего постановления;
соблюдение принципа целевого и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок юридических услуг, а также выполнение пунктов 3, 4  статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан