Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасы Үкіметі мен Иран Ислам Республикасы Үкіметі арасындағы Теңіздік сауда кеме қатынасы туралы келісімнің қатысушысы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 шілдедегі N 611 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Иран тарабын Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1993 жылғы 12 мамырда Тегеран қаласында жасалған Қазақстан Республикасы Үкіметі мен Иран Ислам Республикасы Үкіметі арасындағы Теңіздік сауда кеме қатынасы туралы келісімнің қатысушысы болмау ниеті туралы хабардар етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Иран о морском торговом судоходстве
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 611
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить иранскую сторону о намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Иран о морском торговом судоходстве, совершенного в городе Тегеране 12 мая 1993 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан