Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 шілдедегі N 622 Қаулысы
Қазба трассасының өзгеруіне және электр энергиясы мен негізгі материалдар бағасының қымбаттауына байланысты суағар қазбасы және Баялдыр қалдықсақтауышын консервациялау бойынша жоба құнының өсуіне байланысты, сондай-ақ Оңтүстік Қазақстан облысының Кентау қаласындағы күрделі ахуалды жою және су деңгейін төмендету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен:
1) суағар қазбасы және Баялдыр қалдықсақтауышын консервациялау жөніндегі жұмыстарды аяқтау үшін 183096000 (бір жүз сексен үш миллион тоқсан алты мың) теңге;
2) Оңтүстік Қазақстан облысының Кентау қаласындағы шахта суларын сорып тастау және су деңгейін төмен түсіру жөніндегі күрделі ахуалды жою үшін 31400000 (отыз бір миллион төрт жүз мың) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2007 года N 622
В связи с увеличением стоимости проекта по водосливной выработке и консервации Баялдырского хвостохранилища, связанной с изменением трассы выработки и удорожанием цен на электроэнергию и основные материалы, а также в целях ликвидации критической ситуации и снижения уровня воды в городе Кентау Южно-Казахстанской области Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на неотложные затраты:
1) 183096000 (сто восемьдесят три миллиона девяносто шесть тысяч) тенге для окончания работ по водосливной выработке и консервации Баялдырского хвостохранилища;
2) 31400000 (тридцать один миллион четыреста тысяч) тенге для ликвидации критической ситуации по откачке шахтных вод и водопонижение уровня вод города Кентау Южно-Казахстанской области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан