"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 шілдедегі N 623 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы
N 392 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 20, 201-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа N 8 қосымшада:
"Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті төрағасының орынбасары (мемлекеттік өртке қарсы қызмет мәселелерін басқаратын) - ішкі қызмет генерал-майоры" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Өртке қарсы қызмет комитетінің төрағасы - ішкі қызмет генерал-майоры".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 392"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2007 года N 623
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 392".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 392
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 20, ст. 201) следующее изменение:
в приложении N 8 к вышеназванному Указу:
строку "Заместитель председателя Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций (ведающий вопросами государственной противопожарной службы) - генерал-майор внутренней службы" изложить в следующей редакции:
"Председатель Комитета противопожарной службы - генерал-майор внутренней службы".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан