Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 640 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Төртінші шақырылатын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауын өткізуге 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен Қазақстан Республикасының мынадай мемлекеттік органдарына:
1) Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясына - 271500,0 (екі жүз жетпіс бір миллион бес жүз мың) теңге;
2) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне - 20992,0 (жиырма миллион тоғыз жүз тоқсан екі мың) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы  N 1345  Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 640
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на неотложные затраты, на проведение внеочередных выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан четвертого созыва, следующим государственным органам Республики Казахстан:
1) Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан - 271500,0 (двести семьдесят один миллион пятьсот тысяч) тенге;
2) Министерству иностранных дел Республики Казахстан - 20992,0 (двадцать миллионов девятьсот девяносто две тысячи) тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года  N 1345 .
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан