Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 643 Қаулысы
"Маңғыстау облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгеріс туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 маусымдағы N 338  Жарлығының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат)  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Барлығы, штат саны* (бірлік)" деген бағанда:
"Маңғыстау" деген жолдағы "1223" деген сандар "1285" деген сандармен ауыстырылсын;
"ЖИЫНЫ:" деген жолдағы "47424" деген сандар "47486" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Маңғыстау облысының әкімі:
1) өз актілерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 643
В соответствии с пунктом 2  Указа Президента Республики Казахстан от 4 июня 2007 года N 338 "Об изменении в административно-территориальном устройстве Мангистауской области" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 627) следующие изменения:
в  приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Всего, штатная численность* (ед.)":
в строке "Мангистауская" цифры "1223" заменить цифрами "1285";
в строке "ИТОГО:" цифры "47424" заменить цифрами "47486".
2. Акиму Мангистауской области:
1) привести свои акты в соответствие с настоящим постановлением;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан