Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 сәуірдегі N 421 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 шілдедегі N 649 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.   "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 сәуірдегі N 421  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 13, 129-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1999 года N 421
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2007 года N 649
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1999 года N 421 "О некоторых вопросах республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 129).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан