Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78 және 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 672 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 ақпандағы N 78  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 3, 37-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2007 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 12-жолда 6-бағандағы "шілде" деген сөз "қыркүйек" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) "Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 190-жолда:
2-бағандағы "маусым" деген сөз "қыркүйек" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-бағандағы "маусым" деген сөз "қыркүйек" деген сөзбен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78 и от 20 апреля 2007 года N 319
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 672
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2007 года N 78 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 3, ст. 37):
в  Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2007 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 12, в графе 6 слово "июль" заменить словом "сентябрь";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы":
в  Плане мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 190:
в графе 2 слово "июнь" заменить словом "сентябрь";
в графе 3 слово "июнь" заменить словом "сентябрь";
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан