Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қазандағы N 1066 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 685 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 шілдедегі N 1055 Қаулысымен
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.07.10 N 1055 Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне (Салық кодексі) және "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын
ұсынғаны үшін төлемнің жылдық ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қазандағы N 1066 қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 38, 504-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын ұсынғаны үшін төлемнің жылдық ставкаларында:
"Бір абонент үшін айлық есептік көрсеткішпен төлемнің жылдық ставкалары" деген бағандағы "1,137", "0,568" және "0,568" деген сандар "1,101", "0,550" және "0,550" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2004 года N 1066
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2007 года N 685. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2009 года N 1055
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.07.2009 N 1055 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2004 года N 1066 "Об утверждении годовых ставок платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 38, ст. 504) следующие изменения:
в годовых ставках платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, утвержденных указанным постановлением:
в графе "Годовые ставки платы в месячных расчетных показателях за одного абонента" цифры "1,137", "0,568" и "0,568" заменить цифрами "1,101", "0,550" и "0,550";
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан