Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 тамыздағы N 781 және 2006 жылғы 4 желтоқсандағы N 1167 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 тамыздағы N 703 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігін Алматы қаласынан Астана қаласына көшіру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы 18 тамыздағы N 781  қаулысында :
1-тармақтың үшінші абзацындағы "36" деген цифрлар "73" деген
цифрлармен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің кейбір
мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4
желтоқсанындағы N 1167  қаулысында :
2-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзацта:
"56" деген цифрлар "93" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"641424000 (алты жүз қырық бір миллион төрт жүз жиырма төрт
мың)" деген сөздер "1193876000 (бір миллиард бір жүз тоқсан үш      миллион сегіз жүз жетпіс алты мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "412344000 (төрт жүз он екі миллион үш жүз қырық төрт мың) деген сөздер "964796000 (тоғыз жүз алпыс төрт миллион жеті жүз тоқсан алты мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2006 года N 781 и от 4 декабря 2006 года N 1167
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2007 года N 703
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2006 года N 781 "О передислокации Агентства Республики Казахстан по статистике из города Алматы в город Астану":
в абзаце третьем пункта 1 цифры "36" заменить цифрами "73";
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2006 года N 1167 "Некоторые вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике":
в подпункте 1) пункта 2:
в абзаце первом:
цифры "56" заменить цифрами "93";
слова "641424000 (шестьсот сорок один миллион четыреста двадцать четыре тысячи)" заменить словами "1193876000 (один миллиард сто девяносто три миллиона восемьсот семьдесят шесть тысяч)";
в абзаце третьем слова "412344000 (четыреста двенадцать миллионов триста сорок четыре тысячи)" заменить словами "964796000 (девятьсот шестьдесят четыре миллиона семьсот девяносто шесть тысяч)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан