Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мүлкін берудің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы N 718 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасына мүлікті: зауыттық нөмірі 398С21, борттық нөмірі UN-17001, 2007 жылы шығарылған Ми-172 тік ұшағын, сондай-ақ қабылдап алу-тапсыру актілері бойынша қызмет көрсету мен пайдалануға арналған жабдықты, әуе кемесінің қосалқы бөлшектері мен құжаттамасын берсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мүлікті "Бүркіт" мемлекеттік авиакомпаниясы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгеріміне қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы передачи имущества Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года N 718
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать Управлению делами Президента Республики Казахстан имущество: вертолет Ми-172, заводской номер 398С21, бортовой номер UN-17001, 2007 года выпуска, а также оборудование для обслуживания и эксплуатации, инструменты, запасные части и документацию воздушного судна по актам приема-передачи.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить принятие имущества указанного в пункте 1 настоящего постановления на баланс Республиканского государственного предприятия "Государственная авиакомпания "Беркут".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан