Компьютерлік және серверлік жабдықтарды республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қыркүйектегі N 771 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Астана қаласы әкімінің Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің теңгерімінен осы қаулыға қосымшаға сәйкес компьютерлік және серверлік жабдықтарды республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігімен және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп,  заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдап алу-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 5 қыркүйектегі
N 771 қаулысына
қосымша
Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілетін компьютерлік және серверлік жабдықтардың тізбесі
N
р/с
Жабдықтардың атауы
Саны,
дана
Бір бірлік-
тің бағасы,
теңге
Теңгерім-
ділік құны,
теңге
1.
Желілік жабдық:
Желілік кәбіл - 50 метр,

О передаче компьютерного и серверного оборудования из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2007 года N 771
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче из республиканской собственности с баланса Министерства здравоохранения Республики Казахстан в коммунальную собственность города Астаны компьютерного и серверного оборудования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2007 года N 771
Перечень компьютерного и серверного оборудования,
передаваемого в коммунальную собственность города Астаны
N
п/п
Наименование оборудования
Количество,
штук
Цена за единицу, тенге
Балансовая стоимость, тенге
1.
Сетевое оборудование:
сетевой кабель - 50 метров,