Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1441 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 11 қыркүйектегі N 794 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасында аңшылық шаруашылығын жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1441  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 665-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында аңшылық шаруашылығын жүргізу ережесінде:
6-тармақтың кестесінде:
"I санат" деген жолда:
2-бағандағы»"кемінде 1500 га сулы-батпақты алқаптар" деген сөздер алынып тасталсын;
3-бағандағы»"белгіленбейді" деген сөз алынып тасталсын;
4-бағандағы»"3000" деген сандар»"5000" деген сандармен ауыстырылсын;
"II санат" деген жолда:
3-бағандағы»"5" деген сан»"3" деген санмен ауыстырылсын;
4-бағандағы»"3000-5000" деген сандар»"5000-10000" деген сандармен ауыстырылсын;
"III санат" деген жолдың 4-бағанындағы»"5000-10000" деген сандар "10000-20000" деген сандармен ауыстырылсын;
"IV санат" деген жолдың 4-бағанындағы»"10000-15000" деген сандар "20000-30000" деген сандармен ауыстырылсын;
"V санат" деген жолдың 2-бағанындағы»"5000" деген сандар "10000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 11) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"аң аулайтын алқаптарды бағалауды (бонитет) және аң аулау объектілері болып табылатын жануарлардың негізгі түрлері бойынша бонитеттік бағалауды және олардың құндылығын арттыру жолдарын;";
19-тармақтың 1) тармақшасында»"қорықшылық айналымдарының" деген сөздер "қорықшылық учаскелерінің (айналымдарының)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 1-қосымшада:
мемлекеттік тілдегі мәтінінде 4-тармақтың 11) тармақшасы сол күйінде қалдырылсын;
көрсетілген Ережеге 2-қосымшада:
7-тармақта»"қорықшы айналымдарының" деген сөздер»"қорықшы учаскелерінің (айналымдарының)" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Аң аулау объектілері болып табылатын жануарлардың негізгі түрлері бойынша бонитеттік бағалау шаруашылықішілік аңшылық ісін ұйымдастыру материалдарында келтіріледі.";
25-тармақтағы»"қорықшы айналымдарының, жануарлар дүниесі объектілерін молықтыру үшін бағытталған учаскелердің" деген сөздер "жануарлар дүниесі объектілерін молықтыруға арналған қорықшы учаскелерінің (айналымдарының)" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1441
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2007 года N 794. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1441 "Об утверждении Правил ведения охотничьего хозяйства в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 665) следующие изменения:
в Правилах ведения охотничьего хозяйства в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в таблице пункта 6:
в строке "I категория":
в графе 2 слова "не менее 1500 га водно-болотных угодий" исключить;
в графе 3 слова "не устанавливается" исключить;
в графе 4 цифры "3000" заменить цифрами "5000";
в строке "II категория":
в графе 3 цифру "5" заменить цифрой "3";
в графе 4 цифры "3000-5000" заменить цифрами "5000-10000";
в графе 4, строки "III категория" цифры "5000-10000" заменить цифрами "10000-20000";
в графе 4, строки "IV категория" цифры "10000-15000" заменить цифрами "20000-30000";
в графе 2, строки "V категория" цифры "5000" заменить цифрами "10000";
подпункт 11) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"оценку охотничьих угодий (бонитет) и бонитетную оценку по основным видам животных, являющихся объектами охоты, и пути повышения их ценности;";
в подпункте 1) пункта 19 слова "егерских обходов" заменить словами "егерских участков (обходов)";
в приложении 1 к указанным Правилам:
в подпункте 11) пункта 4 слово "создавать" заменить словом "создать";
в приложении 2 к указанным Правилам:
в пункте 7 слова "егерских обходов" заменить словами "егерских участков (обходов)";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Бонитетная оценка по основным видам животных, являющихся объектами охоты, приводится в материалах внутрихозяйственного охотоустройства.";
в пункте 25 слова "егерских обходов, участков" заменить словами "егерских участков (обходов)".

2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан