Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 қыркүйектегі N 813 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне 2007 жылғы қазанда Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылға дейінгі даму стратегиясы қабылдануының 10 жылдығына арналған халықаралық конференцияны дайындауға және өткізуге Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 217839698 (екі жүз он жеті миллион сегіз жүз отыз тоғыз мың алты жүз тоқсан сегіз) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.26.  N 1300  Қаулысымен.
2.«Қазақстандық инвестицияларға жәрдемдесу орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді көрсетуші болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) бір апта мерзімде осы қаулының 1-тармағында көзделген қаражат шегінде осы қаулының 2-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2007 года N 813
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на неотложные затраты, средства в сумме 217839698 тенге (двести семнадцать миллионов восемьсот тридцать девять тысяч шестьсот девяносто восемь тенге) на подготовку и проведение в октябре 2007 года в городе Астане международной конференции, посвященной 10-летию принятия Стратегии развития Казахстана до 2030 года.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года  N 1300 .
2. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанский центр содействия инвестициям" поставщиком услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок заключение договора о государственных закупках услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 2 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных в пункте 1 настоящего постановления;
2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан