"Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" және "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамдарының директорлар кеңестерінің құрамдары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 833 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
1-қосымшаға сәйкес құрамда "Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының директорлары кеңесін;
2-қосымшаға сәйкес құрамда "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының директорлар кеңесін сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 25 қыркүйектегі
N 833 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2008.01.28 N 71 , 2008.04.02 N 315
Қаулыларымен.
"Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық
компаниясы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің
құрамы
Мамытбеков           - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Еділ Құламқадырұлы     сауда вице-министрі
Сәдуақасова          - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Эльдана Макинқызы      орынбасары
Иманәлиев            - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Бақытбек Зүбайраұлы
Жаңабаев             - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Бексары Мұратбекұлы
Мырзахметов          - "Оңтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Асқар Исабекұлы        корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік
қоғамының басқарма төрағасы
Тәшенов              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Бақытбек Хакімұлы      Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитеті төрағасының орынбасары
Махамбетов           - "Атамекен Одағы" Қазақстан ұлттық
Асқар Аралбайұлы       экономикалық палатасының Қызылорда
облысы бойынша филиалының директоры,
"ВЕSТ - Сервис" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры,
тәуелсіз директор
Ыдырысов             - "Ордабасы корпорациясы" акционерлік
Дінмұхамет Аппазұлы    қоғамының президенті, тәуелсіз директор
Палташева            - Қазақстан кәсіпкерлері форумының
Мінуар Тұрсынқызы      Алматы офисінің директоры, тәуелсіз
директор
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 25 қыркүйектегі
N 833 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2008.04.02 N 315 , 2008.06.28 N 634
Қаулыларымен.
"Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық
компаниясы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің
құрамы
Школьник              - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич      сауда министрі
Мұқашев               - Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары
Мәулен Шопанбайұлы
Баталов               - Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары
Амандық Ғаббасұлы
Сұлтанғалиев          - "Жетісу" әлеуметтік-кәсіпкерлік
Серік Сұлтанғалиұлы     корпорациясы" ұлттық компаниясы"
акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
Кадюков               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Николай Викторович      Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитеті төрағасының орынбасары
Ахметов               - "Финтекс" компаниялар тобының бас
Бақытжан Әшімжанұлы     директоры, "Атамекен" Одағы" Қазақстан
ұлттық экономикалық палатасының Алматы
қаласы бойынша филиалы басқармасының
мүшесі, тәуелсіз директор
Жақиянов              - "К және К Талдықорған" жауапкершілігі
Қайрат Жақиянұлы        шектеулі серіктестігінің бас директоры,
"Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасының Алматы облысы
бойынша филиалы басқармасының мүшесі,
тәуелсіз директор
Рахжанов              - "Астық-комбинаты" жауапкершілігі шектеулі
Серікқазы Жұмағазыұлы   серіктестігінің директоры, "Атамекен"
Одағы" Қазақстан ұлттық экономикалық
палатасының Алматы облысы бойынша филиалы
басқармасының мүшесі, тәуелсіз директор

О составах советов директоров акционерных обществ "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік" и "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года N 833. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание:
совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік" в составе согласно приложению 1;
совета директоров акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу" в составе согласно приложению 2.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 сентября 2007 года N 833
Состав
совета директоров акционерного общества
"Национальная компания "Социально-предпринимательская
корпорация "Oңтүстік"
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.01.2008 N 71 ; от 02.04.2008 N 315 .
Мамытбеков                 - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович         Республики Казахстан
Садвакасова                - заместитель акима Южно-Казахстанской
Эльдана Макиновна            области
Иманалиев                  - заместитель акима Жамбылской области
Бахытбек Зубайраевич
Жанабаев                   - заместитель акима Кызылординской
Бексары Муратбекович         области
Мырзахметов                - председатель правления акционерного
Аскар Исабекович             общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Оңтүстік"
Ташенев                    - заместитель председателя Комитета
Бахытбек Хакимович           государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Махамбетов                 - директор филиала Национальной
Аскар Аралбаевич             экономической палаты Казахстана "Союз
"Атамекен" по Кызылординской области,
директор товарищества с ограниченной
ответственностью "BEST-Сервис",
независимый директор
Идрисов                    - президент акционерного общества
Динмухамет Аппазович         "Корпорация Ордабасы", независимый
директор
Палташева                  - директор Алматинского офиса Форума
Мунавара Турсуновна          предпринимателей Казахстана,
независимый директ
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 сентября 2007 года N 833
Состав
совета директоров акционерного общества
"Национальная компания "Социально-предпринимательская
корпорация "Жетісу"
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 02.04.2008 N 315 ; от 28.06.2008 N 634 .
Школьник                   - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич           Республики Казахстан
Мукашев                    - первый заместитель акима города
Маулен Шопанбаевич           Алматы
Ахметов                    - генеральный директор группы компаний
Бахытжан Ашимжанович         "Финтекс", член правления филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз Атамекен" по городу
Алматы", независимый директор
Жакиянов                   - генеральный директор товарищества с
Кайрат Жакиянович            ограниченной ответственностью "К и К
Талдыкорган", член правления областного
филиала Национальной экономической
палаты Казахстана "Союз Атамекен" по
Алматинской области", независимый
директор
Рахжанов                   - директор товарищества с ограниченной
Серикказы Жумагазыулы        ответственностью "Хлебокомбинат", член
правления областного филиала
Национальной экономической палаты
Казахстана "Союз Атамекен" по
Алматинской области, независимый директор
Баталов Амандык Габбасович - первый заместитель акима Алматинской области
Султангалиев               - председатель правления акционерного
Серик Султангалиевич         общества "Национальная компания
"Социально-предпринимательская
корпорация "Жетісу"
Кадюков                    - заместитель председателя Комитета
Николай Викторович           государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан