Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 мамырдағы N 565 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қыркүйектегі N 839 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 1143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.10.2014 № 1143 қаулысымен.
Акцияларының бақылау пакеттері (қатысу үлестері) мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) қызметін басқару мен бақылаудың тиімділігін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық меншіктегі шектеулі серіктестіктерде мемлекеттің атынан акциялардың мемлекеттік пакеттеріне және қатысудың мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану құқықтарын жүзеге асырудың жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 мамырдағы N 565  қаулысына (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 22, 283-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
1) реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Қазақстан Республикасы          жыл сайын,  15 қыркүйекке дейін
Қаржы министрінің 2007 жылғы
23 мамырдағы N 184 бұйрығымен
бекітілген нысандар бойынша
жария мүдделі ұйымдардың
(қаржылық ұйымдардан басқа)
қағаз және электрондық
жеткізгіштердегі
қаржылық есептілігі                                             ";
2) реттік нөмірі 10-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 441 бұйрығына сәйкес нысандар бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі мен Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы республикалық мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, акцияларының бақылау пакеттері (қатысу үлестері) мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) қаржы-шаруашылық қызметі жоспарларының қағаз және электрондық жеткізгіштердегі көшірмелері";
3) мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-1 жолмен толықтырылсын:
"10-1. Қазақстан Республикасы    бекітілген күннен бастап
Қаржы министрінің 2006 жылғы 15        5 жұмыс күннің ішінде
тамыздағы N 302 бұйрығына сәйкес
нысандар бойынша Қазақстан Респуб-
ликасы Ұлттық Банкі мен Қазақстан
Республикасы Президентінің Іс
басқармасы республикалық мемлекеттік
меншік құқығы субъектісінің функция-
ларын жүзеге асыратын ұлттық компа-
ниялар мен ұйымдарды қоспағанда,
акцияларының бақылау пакеттері
(қатысу үлестері) мемлекетке
тиесілі акционерлік қоғамдардың
(жауапкершілігі шектеулі серіктес-
тіктердің) қаржы-шаруашылық қызметі
жоспарларының орындалуы жөніндегі
есептердің қағаз және электрондық
жеткізгіштердегі көшірмелері                                    ".

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2004 года N 565
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2007 года № 839. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2014 года № 1143
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.10.2014 № 1143.
В целях повышения эффективности управления и контроля за деятельностью акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2004 года N 565 "Отдельные вопросы осуществления прав владения и пользования государственными пакетами акций и государственными долями участия в товариществах с ограниченной ответственностью, находящимися в республиканской собственности, от имени государства" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 22, ст. 283) следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
1) строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"9. Финансовая отчетность            ежегодно, до 15 сентября
организаций публичного интереса
(кроме финансовых организаций),
по формам, утвержденным
приказом Министра финансов
Республики Казахстан от 23 мая
2007 года N 184, на бумажном и
электронном носителях                                          ";
2) графу 2 строки, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"Копии планов финансово-хозяйственной деятельности акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности, по формам согласно приказу Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года N 441, на бумажном и электронном носителях";
3) дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"10-1. Копии отчетов по      в течение 5 рабочих дней со дня
исполнению планов финансово-       утверждения
хозяйственной деятельности
акционерных обществ (товариществ
с ограниченной ответственностью),
контрольные пакеты акций (доли
участия) которых принадлежат
государству, за исключением
национальных компаний и
организаций, в отношении которых
Национальный Банк Республики
Казахстан и Управление делами
Президента Республики Казахстан
осуществляют функции субъекта
права республиканской
государственной собственности,
по формам согласно приказу
Министра финансов Республики
Казахстан от 15 августа
2006 года N 302, на бумажном
и электронном носителях                                        ".

2. Осы қаулы 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының 1) тармақшасын қоспағанда, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования, за исключением подпункта 1) пункта 1 настоящего постановления, который вводится в действие с 1 января 2008 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан