Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 сәуірдегі N 653 және 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1350 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қыркүйектегі N 845 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Бірлескен мемлекеттік экспорттық-импорттық валюталық бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 сәуірдегі N 653  қаулысы ;
2) "Резиденттердің резидент еместерден экспорт бойынша төлемдер алуы, егер тауар экспортталған күн мен экспорттық түсімді алу арасындағы мерзім 365 күннен асып кеткен жағдайда лицензиялауға жататын тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1350  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 49, 563-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1997 года N 653 и от 30 декабря 2003 года N 1350
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2007 года N 845
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1997 года N 653 "О совмещенном государственном экспортно-импортном валютном контроле";
2)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1350 "Об утверждении Перечня товаров, получение резидентами от нерезидентов платежей по экспорту которых подлежит лицензированию в случае, если срок между датой экспорта товаров и получением экспортной выручки превышает 365 дней" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49, ст. 563).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан