Алматы облысы Алакөл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі жерінің бір бөлігін алып кою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қазандағы N 913 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер  кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Үшарал аудандық пайдалану бөлімі" мемлекеттік мекемесінен тұрақты жер пайдалану құқығындағы жалпы алаңы 13330 гектар жер учаскелері алып қойылсын және олар өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жері және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жер санатынан босалқы жер санатына ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 8 қазандағы
N 913 қаулысына
қосымша
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жері және өзге де
ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жер санатынан
босалқы жер санатына ауыстырылатын жер учаскелерінің
экспликациясы
Жер
пайдалану-
шылардың
атауы
Жер
учаске-
лерінің
орналас-
қан жері
Жалпы
ала-
ңы,
га
Оның ішінде
барлық
ауыл-
шаруа-
шылығы
алқап-
тары
оның
ішін-
де
жайы-
лым
құры-
лысқа
арнал-
ған
Қазақстан
Республи-
касы
Қорғаныс
министр-
лігінің
"Үшарал
аудандық
пайдалану
бөлімі"»ММ
Алматы
облысы
Алакөл
ауданы

Об изъятии части земель Министерства обороны Республики Казахстан на территории Алакольского района Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2007 года N 913
В соответствии с  Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Изъять земельные участки общей площадью 13330 гектаров, находящиеся на праве постоянного землепользования у государственного учреждения "Ушаральская районная эксплуатационная часть" Министерства обороны Республики Казахстан, и перевести их из категории земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения в категорию земель запаса согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 2007 года N 913
Экспликация
земельных участков, переводимых из категории земель
промышленности, транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
в категорию земель запаса
Наименование
землепользователя
Местополо-
жение
земельных
участков
Общая
площадь,
га
В том числе
всего
сельхоз-
угодий
из них
паст-
бища
под
построй-
ками
ГУ "Ушаральская
районная
эксплуатационная
часть" Министерства
обороны Республики
Казахстан
Алматинская
область
Алакольский
район