Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылы 2 наурыздағы N 145 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 қазандағы N 920 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1263 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1263 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.»"Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткізу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 наурыздағы N 145  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мыңбаев               - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы     Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, төраға
Жақыпов               - Қазақстан Республикасы
Ғалымжан Қойшыбайұлы    Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің Салық
саясаты және болжамдар
департаменті жер қойнауын
пайдаланушыларға салық салу
басқармасының бастығы
Мұқай                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ерлан Баққожаұлы        министрлігінің Салық комитеті
мамандандырылған бөлімінің
бастығы
Сейітов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Марат Жандарбекұлы      министрлігі Салық комитетінің
әкімшілендіру және ірі салық
төлеушілердің мониторингі
басқармасы жер қойнауын
пайдалану бөлімінің бастығы
Сүйесінов             - Қазақстан Республикасы
Амантай Кемелұлы        Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігінің Мұнай
өнеркәсібі департаменті
директорының орынбасары
мына:
"Сейтімбетов          - Қазақстан Республикасы Әділет
Дәулетияр Сахидоллаұлы  министрлігі Заңға тәуелді
кесімдер департаментінің заңға
тәуелді кесімдерді сараптау
басқармасының бастығы"
деген жолда "департаментінің заңға тәуелді кесімдерді сараптау басқармасының бастығы" деген сөздер "департаменті директорының орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Тілеулесов Биғали Жақсылықұлы, Омарова Бақытжамал Жакенқызы, Ноғаев Нұрлан Асқарұлы шығарылсын.
2 Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2006 года N 145
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2007 года N 920. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 1263
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1263 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2006 года N 145 "Об образовании комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования" следующие изменения:
ввести в состав комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования, образованной вышеуказанным постановлением:
Мынбаева                  - Министра энергетики и минеральных
Сауата Мухаметбаевича       ресурсов Республики Казахстан,
председателем
Жакупова                  - начальника управления налогооблажения
Галымжана Койшибаевича      недропользователей Департамента
налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Мукаи                     - начальника специализированного отдела
Ерлана Баккожаевича         Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Сеитова                   - начальника отдела недропользования
Марата Жандарбековича       управления администрирования и
мониторинга крупных налогоплательщиков
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Суесинова                 - заместителя директора Департамента
Амантая Кемеловича          нефтяной промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
в строке:
"Сейтимбетов              - начальник управления экспертизы
Даулетияр Сахидуллаевич     подзаконных актов Департамента
подзаконных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан",
слова "начальник управления экспертизы подзаконных актов" заменить словами "заместитель директора";
вывести из указанного состава: Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича, Тлеулесова Бигали Жаксылыковича, Омарову Бакытжамал Жакеновну, Ногаева Нурлана Аскаровича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан