"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 346 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 қазандағы N 922 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 346 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 19 маусымдағы
N 346 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 346  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 20, 227-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа қосымшада:
2-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) магистральдық газ-мұнай өнімдері құбырларының жабдықтарын, сорғы-сығымдаушы станцияларының қондырғыларын, резервуарлық парктері мен желілік бөлігін, сондай-ақ жерасты газ сақтау технологиялық жабдықтары мен скважиналарын пайдалану;";
мынадай мазмұндағы 6) және 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) магистральдық құбыр жолдарының сорғы-сығымдаушы станциялары жабдықтарының және желілік бөліктерінің, оның ішінде су асты өткелдерінің диагностикасы;
7) электр химиялық қорғау құралдарына тоттануға қарсы техникалық қызмет көрсету.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Тұрғын үй және коммуналдық-тұрмыс объектілерін газдандыру жүйелерін пайдалану:
1) сыртқы газбен жабдықтау жүйелерін пайдалану, оларға техникалық қызмет көрсету және ұстау (газ тарату пункттері, газ тарату қондырғылары, жоғары, орташа және төмен қысымды газ тарату желілері);
2) үй ішіндегі газ желілерін, газ құралдары мен жабдығын пайдалану, оларға техникалық қызмет көрсету және ұстау.".
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз актілерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 июня 2007 года N 346"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2007 года N 922
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 19 июня 2007 года N 346".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 19 июня 2007 года N 346
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 19 июня 2007 года N 346 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 20, ст. 227) следующие изменения и дополнение:
в  приложении  к вышеназванному Указу:
в пункте 2:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) эксплуатация оборудования, установок насосно-компрессорных станций, резервуарных парков и линейной части магистральных газо-, нефтепродуктопроводов, а также технологического оборудования и скважин подземных хранилищ газа;";
дополнить подпунктами 6) и 7) следующего содержания:
"6) диагностика оборудования насосно-компрессорных станций и линейной части магистральных трубопроводов, в том числе подводных переходов;
7) техническое обслуживание средств электрохимической защиты от коррозии.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Эксплуатация систем газификации жилых и коммунально-бытовых объектов:
1) эксплуатация, техническое обслуживание и содержание наружных систем газоснабжения (газораспределительные пункты, газораспределительные установки, распределительные газовые сети высокого, среднего и низкого давления);
2) эксплуатация, техническое обслуживание и содержание внутридомовых газовых сетей, газовых приборов и оборудования.".
2. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан