Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 931 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІІ "Шығындар" бөлімінде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
02 "Қаржылық қызмет" ішкі функциясында:
600 "Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі" әкімшісі бойынша:
001 "Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша:
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасы бойынша "538431" деген сандар "521606" деген сандармен ауыстырылсын;
017 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы бойынша "5175" деген сандар "22000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 931
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" следующие изменения:
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II. "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 02 "Финансовая деятельность":
по администратору 600 "Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы":
по программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы":
по подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "538431" заменить цифрами "521606";
по подпрограмме 017 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов" цифры "5175" заменить цифрами "22000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан