Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 мамырдағы N 644 қаулысына енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 933 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 520 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 520 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының резиденттері - жеке және заңды тұлғалардың КСРО Сыртқыэкономбанкі шоттарында оқшауландырылған қаражаттарын қайтару мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 мамырдағы N 644 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 18, 229-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасының резиденттері - жеке және заңды тұлғалардың КСРО Сыртқыэкономбанкі шоттарында оқшауландырылған қаражаттарын қайтару мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Ерғожин - Қазақстан Республикасының
Дәулет Еділұлы Қаржы вице-министрі,
төрайымның орынбасары
Әзімова - Қазақстан Республикасы
Эльвира Әбілқасымқызы Әділет министрлігі Халықаралық
құқық, мемлекеттің мүліктік
құқықтарын қорғау, шарттар
және талап қою-қуыну жұмыстары
департаментінің директоры
Солодченко - "ТұранӘлемБанкі" акционерлік
Роман Владимирович қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Шварцкопф - Қазақстан Республикасы
Илона Альбертовна Экономика және бюджеттік
жоспарлау департаментінің
директоры;
мына:
"Әбжанов - "ТұранӘлемБанкі" акционерлік
Дәулет Көбенұлы қоғамы Директорлар кеңесінің
мүшесі (келісім бойынша)
Әблязова - "ТұранӘлемБанкі" акционерлік
Ақмарал Насырқызы қоғамының басқарма төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбжанов - "ТұранӘлемБанкі" акционерлік
Дәулет Көбенұлы қоғамының атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Әблязова - "ТұранӘлемБанкі" акционерлік
Ақмарал Насырқызы қоғамы Директорлар кеңесінің
мүшесі (келісім бойынша)"
көрсетілген құрамнан Елемесов Асқар Раушанұлы, Исабеков Тимур Шамсатұлы, Мәмештегі Сәдуақас Халықсоветұлы, Сағындықов Самат Алпысұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года N 644
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 933
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года N 644 "О Межведомственной комиссии по вопросам возврата средств физических и юридических лиц - резидентов Республики Казахстан, заблокированных на счетах Внешэкономбанка СССР" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 18, ст. 229) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам возврата средств физических и юридических лиц - резидентов Республики Казахстан, заблокированных на счетах Внешэкономбанка СССР:
Ергожина                   - вице-министра финансов Республики
Даулета Едиловича            Казахстан, заместителем председателя
Азимову                    - директора Департамента международного
Эльвиру Абилхасимовну        права, защиты имущественных прав
государства, договоров и претензионно-
исковой работы Министерства юстиции
Республики Казахстан
Солодченко                 - председателя правления акционерного
Романа Владимировича         общества "БанкТуранАлем"
(по согласованию)
Шварцкопф                  - директор Департамента инвестиционной
Илону Альбертовну            политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
строки:
"Абжанов                   - член совета директоров акционерного
Даулет Кубенович             общества "БанкТуранАлем"
(по согласованию)
Аблязова                   - заместитель председателя правления
Акмарал Насировна            акционерного общества "БанкТуранАлем"
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Абжанов                   - исполнительный директор акционерного
Даулет Кубенович             общества "БанкТуранАлем"
(по согласованию)
Аблязова                   - член Совета директоров акционерного
Акмарал Насировна            общества "БанкТуранАлем"
(по согласованию)"
вывести из указанного состава Елемесова Аскара Раушанулы, Исабекова Тимура Шамсатовича, Мамештеги Садуакаса Халыксоветулы, Сагындыкова Самата Алпысовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан