Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Оңтүстіксушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы су шаруашылығы жөніндегі Оңтүстік Қазақстан республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгеріміне Шардара су қоймасын құрылыстарымен қоса беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 939 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Оңтүстіксушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы су шаруашылығы жөніндегі республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгеріміне қабылдау-беру актісі бойынша "Шардара су электр станциясы" акционерлік қоғамына уақытша басқаруға берілген Шардара су қоймасы заңнамада белгіленген тәртіппен құрылыстарымен қоса берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. "Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1344  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 638-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесінде:
"Мынадай су объектілерінде орналасқан су шаруашылығы құрылыстары (бөгеттер, су тораптары, басқа да гидротехникалық құрылыстар)" деген 1-бөлім мынадай мазмұндағы 63) тармақшасымен толықтырылсын:
"63) Сырдария өзеніндегі Шардара су қоймасы".
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передаче Шардаринского водохранилища с сооружениями на баланс Южно-Казахстанского республиканского государственного предприятия по водному хозяйству на праве хозяйственного ведения "Югводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 939
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В установленном законодательном порядке передать по актам приема-передачи на баланс республиканского государственного предприятия по водному хозяйству на праве хозяйственного ведения "Югводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Шардаринское водохранилище с сооружениями, переданное во временное управление акционерному обществу "Шардаринская гидроэлектростанция".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан и Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 49, ст. 638) следующее дополнение:
в  Перечне водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
раздел 1. "Водохозяйственные сооружения (плотины, гидроузлы, другие гидротехнические сооружения), расположенные на следующих водных объектах", дополнить подпунктом 63) следующего содержания:
"63) Шардаринское водохранилище на реке Сырдарья.".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан