Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қазандағы N 953 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына ,»"Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 21399708 (жиырма бір миллион үш жүз тоқсан тоғыз мың жеті жүз сегіз) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 15 қазандағы
N 953 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының
атауы мен
шешімнің шығарылған
күні
Талапкер Мемле-
кеттік
баж
шегеріл-
ген сома
(теңге)
Мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1 2 3 4 5
1
Астана қаласы Сарыарқа
аудандық сотының 2005
жылғы 05.07. шешімі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2007 года N 953
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год, на исполнение обязательств по решениям судов, 21399708 (двадцать один миллион триста девяносто девять тысяч семьсот восемь) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 октября 2007 года N 953
Перечень судебных решений,
подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге)
Госпош-
лина
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение
Сарыаркинского
районного суда
города Астаны от
05.07.2005