Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы N 725 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қазандағы N 971 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2017 жылғы 9 маусымдағы № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы N 725 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мәсімов - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы Премьер-Министрі, төраға
Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы және минералдық ресурстар министрі,
төрағаның орынбасары
Ақшолақов - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы және минералдық ресурстар вице-министрі,
хатшы
Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы және бюджеттік жоспарлау министрі
Берлібаев - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Данияр Әмірбайұлы акционерлік қоғамының вице-президенті
(келісім бойынша)
Бүркітбаев - Қазақстан Республикасы Президентінің
Серік Мінуарұлы көмекшісі (келісім бойынша)
мына:
"Сапарбаев - Қазақстан Республикасының Экономика
Бердібек Машбекұлы және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Бозымбаев - "КЕGОС" акционерлік қоғамының президенті
Қанат Алдабергенұлы (келісім бойынша)
Сәтқалиев - Қазақстан Республикасының Энергетика
Алмасадам Майданұлы және минералдық ресурстар вице-министрі,
хатшы
Құлыбаев - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Тимур Асқарұлы жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының басқармасы
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Сапарбаев - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Бердібек Машбекұлы халықты әлеуметтік қорғау министрі
Бозымбаев - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Қанат Алдабергенұлы жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)
Сәтқалиев - "КЕGОС" акционерлік қоғамының президенті
Алмасадам Майданұлы (келісім бойынша)
Құлыбаев - "КаzЕnеrgу" Қазақстан мұнай-газ және
Тимур Асқарұлы энергетика кешені ұйымдары
қауымдастығының төрағасы (келісім
бойынша)"
көрсетілген комиссияның құрамынан Мусин Аслан Есболайұлы, Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Құрманов Алмас Мұхаметкәрімұлы, Сәрсенов Жамболат Жақияұлы, Қабылдин Қайыргелді Мақсұтұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года N 725
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2007 года N 971. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года N 725 "Об образовании Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей" следующие изменения:
в состав Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей, утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Масимова - Премьер-Министра Республики
Карима Кажимкановича Казахстан, председателем
Мынбаева - Министра энергетики и минеральных
Сауата Мухаметбаевича ресурсов Республики Казахстан,
заместителем председателя
Акчулакова - вице-министра энергетики и минеральных
Болата Ураловича ресурсов Республики Казахстан,
секретарем
Султанова - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича планирования Республики Казахстан
Берлибаева - вице-президента акционерного
Данияра Амирбаевича общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Буркитбаев - помощник Президента Республики
Серик Миноварович Казахстан
строки:
"Сапарбаев - вице-министр экономики и бюджетного
Бердибек Машбекович планирования Республики Казахстан
Бозумбаев - президент акционерного общества
Канат Алдабергенович "KEGOC" (по согласованию)
Саткалиев - вице-министр энергетики и минеральных
Алмасадам Майданович ресурсов Республики Казахстан,
секретарь
Кулибаев - заместитель председатель правления
Тимур Аскарович акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению государственными
активами "Самрук" (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Сапарбаев - Министр труда и социальной защиты
Бердибек Машбековича населения Республики Казахстан
Бозумбаев - председатель правления акционерного
Канат Алдабергенович общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Саткалиев - президент акционерного общества "KEGOC"
Алмасадам Майданович (по согласованию)
Кулибаев - председатель Казахстанской ассоциации
Тимур Аскарович организаций нефтегазового и
энергетического комплекса "KazEnergy"
(по согласованию)"
вывести из указанного состава: Мусина Аслана Еспулаевича, Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича, Курманова Алмаса Мухаметкаримовича, Сарсенова Джамбулата Жакиевича, Кабылдина Каиргельды Максутовича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан