Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 тамыздағы N 884 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 қаңтардағы N 28 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы N 1001 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.29. N 1369 (2008 жылғы 1 шілдеде қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.29  N 1369  (2008 жылғы 1 шілдеде қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 346  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Телекоммуникациялардың әмбебап қызметтеріне арналған тарифтерді қайта теңдестіру жоспарын және олардың әмбебап қызметтеріне арналған тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 тамыздағы N 884 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 тамыздағы N 884 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 қаңтардағы N 28  қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2004 года N 884 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года N 28
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года N 1001. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1369.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2007  N 1369  (вводится в действие с 1 июля 2008 года).
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 19 июня 2007 года N 346 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2004 года N 884 "Об утверждении Плана ребалансирования тарифов и тарифов на универсальные услуги телекоммуникаций" следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года N 28 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2004 года N 884".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан