"Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы N 1005 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы N 860  қаулысымен енгізілген»"Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Таможенный кодекс Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года N 1005
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Таможенный кодекс Республики Казахстан", внесенный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года N 860.
Премьер-Министр
Республики Казахстан