Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 31 қазандағы N 1022 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңына  және "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының және басқа да мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2007 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитетіне Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының "Қараш" Түрген магистральды каналының қорғаныс бөгетін және 655 пикет ауданындағы Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының қорғаныс бөгетін қалпына келтіруге 120941430 (бір жүз жиырма миллион тоғыз жүз қырық бір мың төрт жүз отыз) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2007 года N 1022
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" и  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год, на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств в сумме 120941430 (сто двадцать миллионов девятьсот сорок одна тысяча четыреста тридцать) тенге на восстановление защитных дамб Тургенского магистрального канала "Караш" Енбекшиказахского района Алматинской области и защитной дамбы Большого Алматинского канала им. Кунаева в районе 655 пикета.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль целевого использования выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан