"2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 қарашадағы N 1065 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы
2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге 2003 жылғы 5 қыркүйекте Ташкентте қол қойылған өзгерістер енгізу туралы хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
2002 жылғы 7 маусымда Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) қол қойылған Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы
ХАТТАМА
Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер 2002 жылғы 7 маусымдағы Өңірлік терроризмге қарсы құрылым туралы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер арасындағы келісімге өзгерістер енгізу туралы (бұдан әрі - Келісім) 2003 жылғы 29 мамырдағы Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының шешіміне сәйкес,
төмендегілер туралы осы Хаттаманы жасады:
1-бап
Келісім 2-бабының бірінші абзацындағы»"Қырғыз Республикасы Бішкек" сөз тіркесі»"Өзбекстан Республикасы Ташкент" сөз тіркесімен алмастырылады.
2-бап
Осы Хаттама бекітуге жатады және депозитарийге төртінші ратификациялық грамотаны сақтауға берген күннен бастап 30-шы күні күшіне енеді.
3-бап
осы Хаттама Келісімнің ажырамас бөлігі болып табылады.
2003 жылғы 5 қыркүйекте Ташкент қаласында бір данада орыс және қытай тілдерінде жасалды, сонымен қатар екі мәтіннің де күші бірдей.
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҮШІН
ҚЫТАЙ РЕСПУБЛИКАСЫ ҮШІН
ҚЫРҒЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫ ҮШІН
РЕСЕЙ ФЕДЕРАЦИЯСЫ ҮШІН
ТӘЖІКСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҮШІН
ӨЗБЕКСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҮШІН

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение между государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре, подписанное 7 июня 2002 года в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2007 года N 1065
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение между государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре, подписанное 7 июня 2002 года в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)".
Премьер-Mинистр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение между
государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о
Региональной антитеррористической структуре, подписанное 7 июня
2002 года в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)
Ратифицировать Протокол о внесении изменений в  Соглашение  между государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре, подписанное 7 июня 2002 года в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация), подписанный в Ташкенте 5 сентября 2003 года.
Президент
Республики Казахстан
ПРОТОКОЛ
о внесении изменений в Соглашение между государствами-членами
Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической
структуре, подписанное 7 июня 2002 года в городе Санкт-Петербурге
(Российская Федерация)
Государства-члены Шанхайской организации сотрудничества в соответствии с Решением глав государств-членов Шанхайской организации сотрудничества от 29 мая 2003 года о внесении изменений в Соглашение между государствами-членами Шанхайской организации сотрудничества о Региональной антитеррористической структуре от 7 июня 2002 года (далее - Соглашение),
заключили настоящий Протокол о нижеследующем:
Статья 1
В первом абзаце статьи 2 Соглашения словосочетание "Бишкек Кыргызской Республики" изменяется на словосочетание "Ташкент Республики Узбекистан".
Статья 2
Настоящий Протокол подлежит ратификации и вступает в силу на 30 день с даты сдачи на хранение депозитарию четвертой ратификационной грамоты.
Статья 3
Настоящий Протокол является неотъемлемой частью Соглашения.
Совершено в Ташкенте 5 сентября 2003 года в одном подлинном экземпляре на русском и китайском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
ЗА РЕСПУБЛИКУ КАЗАХСТАН
ЗА КИТАЙСКУЮ НАРОДНУЮ РЕСПУБЛИКУ
ЗА КЫРГЫЗСКУЮ РЕСПУБЛИКУ
ЗА РОССИЙСКУЮ ФЕДЕРАЦИЮ
ЗА РЕСПУБЛИКУ ТАДЖИКИСТАН
ЗА РЕСПУБЛИКУ УЗБЕКИСТАН