Халықаралық электр байланысы одағы Дүниежүзілік радиобайланыс конференциясының қорытынды актілеріне қол қою жөніндегі өкілеттіктер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 қарашадағы N 1083 Қаулысы
1992 жылғы 22 желтоқсандағы Халықаралық электр байланысы одағы конвенциясының 31-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің төрағасы Куанышбек Бақытбекұлы Есекеевке 2007 жылғы 22 қазан - 16 қараша кезеңінде Женева қаласында (Швейцария Конфедерациясы) өткізілетін Халықаралық электр байланысы одағы Дүниежүзілік радиобайланыс конференциясының қорытынды актілеріне қол қоюға өкілеттік берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О полномочиях по подписанию заключительных актов Всемирной конференции радиосвязи Международного союза электросвязи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2007 года N 1083
В соответствии со  статьей 31 Конвенции Международного союза электросвязи от 22 декабря 1992 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Уполномочить Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи Есекеева Куанышбека Бахытбековича подписать заключительные акты Всемирной конференции радиосвязи Международного союза электросвязи, проводимой в городе Женева (Швейцарская Конфедерация) в период с 22 октября по 16 ноября 2007 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан