Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 және 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қарашадағы N 1085 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлімінде:
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында, 01 "Құқық қорғау қызметі" кіші функциясында, 618 "Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)" әкімшісі бойынша 001 "Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша:
007 "Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру" кіші бағдарламасы бойынша "36 774" деген сандар "22 396" деген сандармен ауыстырылсын;
009 "Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" кіші бағдарламасы бойынша "114 191" деген сандар "128 539" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  436-қосымшада :
5-тармақта "өздерінің лауазымды міндеттерін тиімді орындау және кәсіби шеберлігін жетілдіру үшін ұсынылатын талаптарға сәйкес кәсіби қызмет саласында білім бағдарламалары бойынша теориялық білімін, іскерлігі мен дағдыларын жаңарту" деген сөздер алынып тасталсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 6-жолда "- электр плиталары." деген сөздерден кейін "лингафон жабдықтары - 10 жиынтық." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта "17,3" деген сандар "10,5" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 и от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2007 года N 1085
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 1  к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность", в подфункции 01 "Правоохранительная деятельность", по администратору 618 "Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)" по программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по борьбе с экономической и коррупционной преступностью":
по подпрограмме 007 "Повышение квалификации государственных служащих" цифры "36 744" заменить цифрами "22 396";
по подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов" цифры "114 191" заменить цифрами "128 539";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении 436  к указанному постановлению:
в пункте 5 слова "обновление теоретических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства" исключить;
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" в строке, порядковый номер 6 после слов "- плит электрических" дополнить словами "лингафонного оборудования - 10 комплектов.";
в пункте 7 цифры "17,3" заменить цифрами "10,5".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан