"Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1095 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 тамыздағы N 817 қаулысымен енгізілген "Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О браке и семье"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1095
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О браке и семье", внесенный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2005 года N 817.
Премьер-Министр
Республики Казахстан