Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1098 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігіне (қаржы полициясы) 2007 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қаржы полициясы академиясы ғимаратының (мәжіліс залының төбесі) кенеттен құлауын, жылу және су құбыры желілеріндегі апатты жоюға және онда басқа да құрылыс жұмыстарын жүргізуге 89500000 (сексен тоғыз миллион бес жүз мың) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.12.24.  N 1276  Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1098
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2007 год на неотложные затраты, 89500000 (восемьдесят девять миллионов пятьсот тысяч) тенге на устранение внезапного обрушения сооружений (потолок актового зала) и аварии на тепло- и водопроводных сетях и проведение других строительных работ в Академии финансовой полиции.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24 декабря 2007 года N  1276 .
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан