Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі төрағасының міндеттерін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 қарашадағы N 1136 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі төрағасының міндеттерін атқару Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі төрағасының орынбасары Каналбек Өтжанұлы Райымбековке жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О возложении исполнения обязанностей Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года N 1136
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
возложить на Раймбекова Каналбека Утжановича - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами исполнение обязанностей Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
Премьер-Министр
Республики Казахстан