Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 және 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қарашадағы N 1150 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне  және "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 22 қазандағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
12 "Көлік және коммуникациялар" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі" әкімшісі бойынша:
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарламасында:
"Астана қаласында N 12 - N 1 және N 12 көшелерінен N 19 көшеге дейінгі учаскеде Гастелло көшесін салу" деген жолда " N 12 -N 1 және N 12 көшелерінен N 19 көшеге дейінгі" деген сөздер "N 12 көшеден N 1 көшеге дейінгі және N 2 көшеден N 19 көшеге дейінгі" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына :
көрсетілген қаулыға  173-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
5-бағанда:
"Семей СЖК" деген абзацтағы "415 мың текше м. көлемінде" деген сөздер "448 мың текше м. көлемінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Алматы облысы" деген абзацта "33 мың текше м. көлемінде тереңдету (жер қарпу) жөніндегі жұмыстар" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 184-қосымшада:
4-тармақ "ірі қалалармен әуе бойынша қосу," деген сөздерден кейін "сондай-ақ Қазақстан Республикасының облыс орталықтарын қосу" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
реттік нөмірі 1-жолда:
5-баған "Қарағанды - Өскемен - Қарағанды", "Қарағанды - Қызылорда - Қарағанды" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тікелей нәтиже мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже:
Қазақстан Республикасының елордасы Астана қаласын Қазақстанның облыс орталықтарымен және ірі қалаларымен қосатын жеті (7) авиабағыт;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 и от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года N 1150
В соответствии с  Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  Законом  Республики Казахстан от 22 октября 2007 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 3  к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":
в строке "Строительство улицы Гастелло на участке от улицы N 12 - N 1 и улицы N 12 до улицы N 19 в городе Астане" слова "от улицы N 12 - N 1 и улицы N 12 до улицы N 19" заменить словами "от улицы N 12 до улицы N 1 и от улицы N 2 до улицы N 19";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении 173  к указанному постановлению:
в пункте 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
в абзаце "Семипалатинское ПВП" слова "в объеме 415" заменить словами "в объеме 448";
в абзаце "Алматинская область" слова "работы по дноуглублению (землечерпанию) - 33 тыс.м3;" исключить;
в  приложение 184  к указанному постановлению:
пункт 4 после слов "крупными городами Казахстана" дополнить словами "а также соединение областных центров Республики Казахстан,";
в таблице пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 1:
графу 5 дополнить словами "Караганда - Оскемен - Караганда; Караганда - Кызылорда - Караганда";
в пункте 7. "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
Прямой результат изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: обеспечение регулярных авиаперевозок по:
семи (7) авиамаршрутам, соединяющим столицу Республики Казахстан город Астану с областными центрами и крупными городами Казахстана;

үш (3) облыс орталығын өзара қосатын екі (2) авиабағыт бойынша тұрақты авиатасымалдарды қамтамасыз ету";
Түпкі нәтижедегі "65-70 пайыз" деген сөздер "астананы облыс орталықтарымен байланыс бойынша ұшуларды орындау кезінде 65-70 пайызға және облыс орталықтарын байланыс бойынша ұшуларды орындау кезінде 20-25 пайызға" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қаржы-экономикалық нәтижедегі "100,0 млн. теңгені" деген сөздер "облыс орталықтарымен байланыс рейстерінде 100 млн. теңгені және облысаралық орталықтардың байланыс рейстерінде 10,58 млн. теңгені" деген сөздермен ауыстырылсын;
уақтылығындағы "7" деген сан "9" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

двум (2) авиамаршрутам, соединяющим между собой три (3) областных центра";
Конечный результат дополнить словами "при выполнении полетов по связи столицы с областными центрами и 20-25 процентов при выполнении полетов по связи между областными центрами";
Финансово-экономический результат дополнить словами "на рейсах связи с областными центрами и 10,58 млн. тенге на рейсах связи межобластных центров";
в Своевременности цифру "7" заменить цифрой "9".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан