Бағаларын мемлекет реттейтін тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) номенклатурасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 желтоқсандағы N 1165 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі N 557 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі N 557 Қаулысымен.
"Бәсеке және монополистік қызметті шектеу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған бағаларын мемлекет реттейтін тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) номенклатурасы бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 3 желтоқсандағы
N 1165 қаулысымен
бекітілген
Бағаларын мемлекет реттейтін тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) номенклатурасы
1. Қатты-тұрмыстық қалдықтарды көму жөніндегі қызметтер.
2. Қазақстанның оңтүстік өңірлерінің тұтынушыларына электр энергиясын "Солтүстік - Оңтүстік" транзиті бойынша бере отырып өндіру және сату.

Об утверждении номенклатуры товаров (работ, услуг), цены на которые регулируются государством
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2007 года N 1165. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2009 года № 557
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2009 № 557 .
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О конкуренции и ограничении монополистической деятельности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую номенклатуру товаров (работ, услуг), цены на которые регулируются государством.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 декабря 2007 года N 1165
Номенклатура товаров (работ, услуг),
цены на которые регулируются государством
1. Услуги по захоронению твердо-бытовых отходов.
2. Производство и продажа электроэнергии потребителям южных регионов Казахстана с ее передачей по транзиту "Север-Юг".